Skříň Max 05, / černý pololesk

Moderní skříň Max 05 nabízíme v dezénu švestka / černý pololesk. Šatní skříň je vyrobena z kvalitních lamino materiálů o síle 16 mm a... více informací »
Skříň Max 05
5 535 Kč
Do obchodu
Moderní skříň Max 05 nabízíme v dezénu švestka / černý pololesk. Šatní skříň je vyrobena z kvalitních lamino materiálů o síle 16 mm a...

Moderní skříň Max 05 nabízíme v dezénu švestka / černý pololesk. Šatní skříň je vyrobena z kvalitních lamino materiálů o síle 16 mm a splňuje parametry pro velmi jednoduchou údržbu. Vnitřní vybavení skříně tvoří šatní tyč a ve spodní části jsou výklopná dvířka. Doporučujeme ji jako další úložné prostory k obývací sestavě Max 2 (viz související produkty). Dodáváme v demontu.

Výrobce FORLIVING s.r.o.
Barva černá Zlevněný výrobek Skříň Max 05, / černý pololesk pořídíte bezstarostně tu na webu v kategorii šatní skříně! Nyní najdete ostatní kousky ve zmíněné kategorii za super cenu. Přední dodavatel FORLIVING s.r.o. dlouhodobě nabízí špičkové zboží A to je teprve začátek! Náš sortiment je ale široký, máme v nabídce také další prověřené kousky od výrobce FORLIVING s.r.o.. Najdete je níže na této stránce.

Tento výjimečný kousek Skříň Max 05, / černý pololesk od značky s dlouholetou tradicí FORLIVING s.r.o. snadno můžete najít u nás nyní za nejnižší cenu! Právě lze objednat jen za 5 535 Kč.