Šatní skříň NA8

Šatní skříň Naomi NA8 z lamina. Korpus je v dezénu ořech, zdobené pruhy v dezénu wenge. Šatní skříň má 2 plné dveře a dveře se zrcadlem.... více informací »
Šatní skříň  NA8
15 785 Kč
Do obchodu
Šatní skříň Naomi NA8 z lamina. Korpus je v dezénu ořech, zdobené pruhy v dezénu wenge. Šatní skříň má 2 plné dveře a dveře se zrcadlem....

Šatní skříň Naomi NA8 z lamina. Korpus je v dezénu ořech, zdobené pruhy v dezénu wenge. Šatní skříň má 2 plné dveře a dveře se zrcadlem. Vnitřní vybavení skříně (viz obrázek níže). Skříň má dřevěné nožky s pochromovanou vložkou, dvířka skříně mají kovové úchytky. Nábytek kolekce Naomi se pyšní luxusním vzhledem a doporučujeme ji do moderního i klasického interiéru. Dodáváme v demontu.

Výrobce FORLIVING s.r.o.
Materiál Lamino Kvalitní a oblíbený kus Šatní skříň NA8 můžete najít lehce u nás umístěný v kategorii šatní skříně. Nyní si můžete vybrat parádní produkty z naší kategorie za rozumné peníze! Máme toho více, prozkoumejte u nás další produkty od značky FORLIVING s.r.o.. Jejich seznam najdete pod popisem tohoto produktu. Věhlasný výrobce FORLIVING s.r.o. dlouhodobě prodává prvotřídní produkty.

Tento nejprodávanější produkt Šatní skříň NA8 od kvalitní značky FORLIVING s.r.o. jednoduše pořídíte u nás právě téměř zdarma! Nabídky již od 15 785 Kč.