Policová skříň, , Mecki

Skříň do předsíně je vybavená 4 policemi pro uložení vašich věcí. Skříň můžete také využít jako botník a skvěle pasuje k předsíňové... více informací »
Policová skříň
2 290 Kč
Do obchodu
Skříň do předsíně je vybavená 4 policemi pro uložení vašich věcí. Skříň můžete také využít jako botník a skvěle pasuje k předsíňové...

Skříň do předsíně je vybavená 4 policemi pro uložení vašich věcí. Skříň můžete také využít jako botník a skvěle pasuje k předsíňové stěně Mecki. Skříň je vyrobená z lamina a dodáváme ji v demontu v provedení wenge v kombinaci s bílou. Skříň pro vás máme skladem, stejně jako předsíňovou stěnu Mecki.

Výrobce FORLIVING s.r.o.
Barva bílá Hodně oblíbený produkt Policová skříň, , Mecki lze koupit rovnou tady na našich stránkách zařazený v kategorii šatní skříně! Nyní můžete získat ještě podobné výrobky z naší kategorie snadno online. Tento výrobce FORLIVING s.r.o. pro své zákazníky dodává kvalitní výrobky Nakupujte výhoděn u nás! U nás nabízíme více, máme v nabídce více kousků od výrobce FORLIVING s.r.o.. Jejich výběr najdete níže pod popisem tohoto produktu.

Vynikající kus Policová skříň, , Mecki značky FORLIVING s.r.o. naleznete na našich stránkách nyní opravdu levně. Nabídky již od 2 290 Kč.