Předsíňová skříň Provence S1D2S,

Předsíňová skříň Provence S1D2S v zeleném dezénu disponuje 1 dveřmi, uvnitř je vybavená výsuvem na ramínka, 2 zásuvkami a vyrábíme ji z... více informací »
Předsíňová skříň Provence S1D2S
6 407 Kč
Do obchodu
Předsíňová skříň Provence S1D2S v zeleném dezénu disponuje 1 dveřmi, uvnitř je vybavená výsuvem na ramínka, 2 zásuvkami a vyrábíme ji z...

Předsíňová skříň Provence S1D2S v zeleném dezénu disponuje 1 dveřmi, uvnitř je vybavená výsuvem na ramínka, 2 zásuvkami a vyrábíme ji z kvalitního lamina o síle 15 mm, vrchní deska o síle 36 mm a dveře z MDF o síle 18 mm. Doporučené zatížení zásuvek je 5 kg, výsuvu na ramínka 7 kg. Dodáváme v demontu. Předsíňová skříň z luxusní kolekce nábytku, která je inspirovaná nezaměnitelným venkovským stylem jihovýchodní Francie. Dopřejte si luxus a nádech historie i u vás doma. S kolekcí Provence se váš interiér stane útulným domovem. Ponořte se do kouzelného světa trubadúrů a jejich milostných písní, kterými je oblast Provence vyhlášená. S kolekcí nábytku Provence bude váš domov útulným a hřejivým místem odpočinku. Jedinečný design je sklouben s vysokou funkčností, takže se nemusíte bát, že váš nový nábytek bude pouze na ozdobu. Každá skříňka nabízí dostatek úložného prostoru, kam umístíte všechny potřebné věci. Originální kovové úchytky dokreslují venkovský charakter nábytku. Skříň S1D2S je jedním z prvků kolekce Provence v zelené barvě a vybavte si domov přesně dle vašich představ. Nebo si libovolně nakombinujte interiér s bílou nebo šedou variantou kolekce Provence.

Výrobce FORLIVING s.r.o.
Materiál Lamino Tento levný kus Předsíňová skříň Provence S1D2S, lze sehnat pohodlně tu na webu v populární rubrice šatní skříně. Připravili jsme pro vás ještě jiné produkty ze zmíněné rubriky ve slevě. To ovšem není všechno, přichystali jsme toho pro vás více! Máme v nabídce také další skvělé kousky od výrobce FORLIVING s.r.o.. Jejich seznam najdete pod popisem tohoto produktu. Významný výrobce FORLIVING s.r.o. vám může nabídnout velmi kvalitní výrobky.

Akční výrobek Předsíňová skříň Provence S1D2S, od top výrobce FORLIVING s.r.o. můžete najít tady nyní za výprodejovou cenu. Aktuálně v akci za 6 407 Kč.