Policová skříň S1D

Policovou skříň Frida S1D nabízíme z lamina v dezénu ořech shirin v kombinaci s černými detaily. Šatní skříň má uvnitř 4 police pro přehledné... více informací »
Policová skříň  S1D
3 899 Kč
Do obchodu
Policovou skříň Frida S1D nabízíme z lamina v dezénu ořech shirin v kombinaci s černými detaily. Šatní skříň má uvnitř 4 police pro přehledné...

Policovou skříň Frida S1D nabízíme z lamina v dezénu ořech shirin v kombinaci s černými detaily. Šatní skříň má uvnitř 4 police pro přehledné uložení oblečení či šanonů. Prohlédněte si i další části systému Frida a vybavte si obývací pokoj podle svých možností. Předností této výrazné kolekce jsou vysoké nohy, které nábytku dodávají lehkost a zároveň vám usnadní úklid. Úchytky a nožky jsou plastové. Skříň vám dodáme v demontu.

Výrobce FORLIVING s.r.o.
Materiál Lamino
Hodně prodávaný produkt Policová skříň S1D máte možnost koupit přímo na našich stránkách v sekci šatní skříně! Připravili jsme další produkty z této populární kategorie za super peníze.

Unikátní a žádaný výrobek Policová skříň S1D originál od výrobce FORLIVING s.r.o. můžete získat právě za výprodejovou cenu. Nyní pořídíte jen za 3 899 Kč.