Skříň Rea Lary S5/

Skříň Rea Lary S5/200 se 3 posuvnými dveřmi nabízíme z lamina o síle 16 mm s hranami ABS 0,5mm. Vodící lišty posuvných dveří jsou hliníkové.... více informací »
Skříň Rea Lary S5/
10 358 Kč
Do obchodu
Skříň Rea Lary S5/200 se 3 posuvnými dveřmi nabízíme z lamina o síle 16 mm s hranami ABS 0,5mm. Vodící lišty posuvných dveří jsou hliníkové....

Skříň Rea Lary S5/200 se 3 posuvnými dveřmi nabízíme z lamina o síle 16 mm s hranami ABS 0,5mm. Vodící lišty posuvných dveří jsou hliníkové. Vybírat můžete ze široké škály dezénů (viz varianty produktu). Uvnitř skříně na plastových nožičkách stříbrného odstínu a výšce 2 cm naleznete 6 poliček a 2 věšákové tyče. Komody a skříně z kolekce Rea Lary slovenské výroby doporučujeme do kanceláří, ložnice či do studentských pokojů. Dodáváme v demontu.

Výrobce FORLIVING s.r.o.
Výška 200 Designový kus Skříň Rea Lary S5/ jde získat aktuálně u nás umístěný v sekci šatní skříně. Najděte si podobné zboží z této oblíbené sekce za parádní cenu! U zákazníků oblíbená značka FORLIVING s.r.o. vám může nabídnout vysoce kvalitní výrobky. Nebojte, máme toho více, máme v nabídce však také další prověřené produkty od výrobce FORLIVING s.r.o.. Jejich výběr najdete pod popisem tohoto produktu.

Kvalitní a žádaný kus Skříň Rea Lary S5/ originál od značky FORLIVING s.r.o. seženete teď v akci. Ceny od 10 358 Kč.