Šatní skříň 2D

Stylová šatní skříň Rodan 2D ve zlatém odstínu dubu craft se 2 dveřmi olepenými bílou folií. Věšákovou šatní skříň z lamina o síle 22mm... více informací »
Šatní skříň  2D
9 917 Kč
Do obchodu
Stylová šatní skříň Rodan 2D ve zlatém odstínu dubu craft se 2 dveřmi olepenými bílou folií. Věšákovou šatní skříň z lamina o síle 22mm...

Stylová šatní skříň Rodan 2D ve zlatém odstínu dubu craft se 2 dveřmi olepenými bílou folií. Věšákovou šatní skříň z lamina o síle 22mm (horní deska), z MDF 19mm (dveře) a MDF 16mm (korpusy) chrání ABS hrany. Vnitřní vybavení uvidíte na obr. v galerii. Úchyty z MDF jsou umístěny na černém skle. Jemné linky vyfrézované do MDF dveří podtrhují velmi odvážný design okouzlující kolekce Rodan. Dodáváme v demontu.

Výrobce FORLIVING s.r.o.
Materiál Lamino-MDF
Tento kvalitní produkt můžete koupit již dnes na stránkách v populární sekci šatní skříně! Nyní si můžete vybrat unikátní produkty ze zmíněné kategorie za výhodnou cenu. U nás vám nabízíme více, u nás totiž najdete další skvělé zboží značky FORLIVING s.r.o.. Jejich seznam najdete níže na této stránce pod popisem tohoto produktu.

Unikátní a oblíbený produkt Šatní skříň 2D pocházející od značky FORLIVING s.r.o. získáte na našich stránkách teď skutečně výhodně. V akci od 9 917 Kč.