Šatní skříň Liol LI8

Dvoudvéřová šatní skříň z kolekce Lionel v dezénu dub sonoma truflový je vyrobena z lamina. Nábytek z kolekce Lionel je elegantní a má luxusní... více informací »
Šatní skříň Liol LI8
9 158 Kč
Do obchodu
Dvoudvéřová šatní skříň z kolekce Lionel v dezénu dub sonoma truflový je vyrobena z lamina. Nábytek z kolekce Lionel je elegantní a má luxusní...

Dvoudvéřová šatní skříň z kolekce Lionel v dezénu dub sonoma truflový je vyrobena z lamina. Nábytek z kolekce Lionel je elegantní a má luxusní vzhled. Produkty této kolekce se hodí do moderního interiéru a lze je použít při zařizování obývacích pokojů, jídelen či ložnic. Snadné otevírání dvířek a zásuvek zajišťují atypické úchytky, které nenarušují jejich vzhled. Šatní skříň má 2 plné dveře. Čela dveří jsou v bílém lesku. Vnitřní vybavení skříně (viz obrázek níže). Dodáváno v demontu. Šatní skříň je součástí kolekce Lionel.

Výrobce FORLIVING s.r.o.
Barva bílá Vynikající produkt Šatní skříň Liol LI8 můžete nakoupit mimo jiné tu na webu v sekci šatní skříně! Získejte unikátní výrobky z této oblíbené kategorie za akční cenu! Možná hledáte něco jiného, máme toho více! Prozkoumejte u nás taky další produkty od značky FORLIVING s.r.o.. Výběr toho nejlepšího najdete níže. Významná značka FORLIVING s.r.o. vás obohatí o špičkové výrobky. Vždyť to vidíte sami!

Neodolatelný kus Šatní skříň Liol LI8 od odblíbeného výrobce FORLIVING s.r.o. naleznete právě teď levně. Cena od 9 158 Kč.