Šatní skříň se zrcadlem LIMA S3,

Zrcadlovou šatní skříň LIMA S3 nabízíme z lamina v kombinaci s lakovaným laminem s ABS hranami. Skříň má zrcadlové dveře, 2... více informací »
Šatní skříň se zrcadlem LIMA S3
5 596 Kč
Do obchodu
Zrcadlovou šatní skříň LIMA S3 nabízíme z lamina v kombinaci s lakovaným laminem s ABS hranami. Skříň má zrcadlové dveře, 2...

Zrcadlovou šatní skříň LIMA S3 nabízíme z lamina v kombinaci s lakovaným laminem s ABS hranami. Skříň má zrcadlové dveře, 2 plné dveře a 2 zásuvky. Vnitřní prostor rozdělují praktické police a využívat můžete i šatní tyč. Dodáváme v demontu v dezénu bílá. Kombinujte nejvhodněji s dalšími prvky kolekce LIMA, viz související produkty.

Výrobce FORLIVING s.r.o.
Barva bílá Tento kvalitní a žádaný produkt Šatní skříň se zrcadlem LIMA S3, lze pořídit bezprostředně u nás ve známé sekci šatní skříně! Nyní můžete najít akční produkty z této populární rubriky za akční cenu. U nás vám nabídneme víc, u nás totiž najdete více kousků od značky FORLIVING s.r.o.. Výběr toho nejlepšího najdete níže na této stránce. Známý výrobce FORLIVING s.r.o. vám může poskytnout vynikající zboží. Mějte své oblíbené produkty vždy po ruce!

Unikátní a žádaný výrobek Šatní skříň se zrcadlem LIMA S3, od společnosti FORLIVING s.r.o. pořídíte právě nyní skutečně výhodně! Akční cena od 5 596 Kč.