Zrcadlová skříň Solaio 36-3

Luxusní šatní skříň s posuvnými dveřmi z kolekce Solaio. Tuto skříň nabízíme s ABS hranami, kovovými pojezdy na ložiskových kolečkách -... více informací »
Zrcadlová skříň Solaio 36-3
22 390 Kč
Do obchodu
Luxusní šatní skříň s posuvnými dveřmi z kolekce Solaio. Tuto skříň nabízíme s ABS hranami, kovovými pojezdy na ložiskových kolečkách -...

Luxusní šatní skříň s posuvnými dveřmi z kolekce Solaio. Tuto skříň nabízíme s ABS hranami, kovovými pojezdy na ložiskových kolečkách – systém FOCUS, v laminu. Dezén skříně Solaio je kombinací dubu sonoma a zrcadla. Uvnitř naleznete věšákovou část s tyčí a policovou část. Umístění doporučujeme zejména do prostorů ložnic, ale i obývacích a dětských pokojů. Dodáváme v demontu.

Výrobce FORLIVING s.r.o.
Materiál Lamino Kvalitní a velmi žádaný kousek Zrcadlová skříň Solaio 36-3 jde sehnat právě teď tu umístěný v rubrice šatní skříně. Najděte si parádní výrobky z této oblíbené sekce za výprodejovou cenu. Náš sortiment je ale široký, prozkoumejte u nás také více kousků značky FORLIVING s.r.o.. Jejich seznam najdete pod popisem tohoto produktu. Věhlasný výrobce FORLIVING s.r.o. nabízí skvělý sortiment.

Kvalitní a levný výrobek Zrcadlová skříň Solaio 36-3 originál od značky FORLIVING s.r.o. jednoduše naleznete na našich stránkách nyní téměř zdarma! Ceny již od 22 390 Kč.