Skříň Somy MA52

Dvoudveřová šatní skříň s klasickými dveřmi a regálem z kolekce Somy. Tuto skříň nabízíme z lamina o síle 16mm v dezénu dub sonoma / bílá.... více informací »
Skříň Somy MA52
4 790 Kč
Do obchodu
Dvoudveřová šatní skříň s klasickými dveřmi a regálem z kolekce Somy. Tuto skříň nabízíme z lamina o síle 16mm v dezénu dub sonoma / bílá....

Dvoudveřová šatní skříň s klasickými dveřmi a regálem z kolekce Somy. Tuto skříň nabízíme z lamina o síle 16mm v dezénu dub sonoma / bílá. Umístění doporučujeme zejména do ložnic, obývacích, ale i dětských pokojů, případně do kanceláří a šaten. Dodáváme v demontu.

Výrobce FORLIVING s.r.o.
Barva bílá
Akční produkt Skříň Somy MA52 lze nakoupit ještě tady na webu v populární sekci šatní skříně! Připravili jsme pro vás ještě další kusy z naší kategorie za skvělou cenu! U nás nabízíme více, prozkoumejte u nás taky další prověřené produkty od výrobce FORLIVING s.r.o.. Výběr toho nejlepšího najdete níže pod popiskem tohoto produktu.

Tento exkluzivní kus Skříň Somy MA52 od dodavatele se skvělou pověstí FORLIVING s.r.o. lze nakoupit právě zde za nejnižší cenu! Výhodně za 4 790 Kč.