Šatní skříň Lesí, canterburry – sonoma

Šatní skříň z luxusní kolekce nábytku Lesí z kvalitního lamina v dezénu canterburry dub /sonoma. Síla lamina je 16 mm. Prostorná skříň má 4... více informací »
Šatní skříň Lesí
5 390 Kč
Do obchodu
Šatní skříň z luxusní kolekce nábytku Lesí z kvalitního lamina v dezénu canterburry dub /sonoma. Síla lamina je 16 mm. Prostorná skříň má 4...

Šatní skříň z luxusní kolekce nábytku Lesí z kvalitního lamina v dezénu canterburry dub /sonoma. Síla lamina je 16 mm. Prostorná skříň má 4 dveře, uvnitř skříně naleznete praktickou šatní tyč a police. Prostřední dvířka jsou osazená zrcadlem, které je rozděleno na 4 části. Skříň nabízíme v příjemné kombinaci přírodních barev. Dodáváme v demontu.

Výrobce FORLIVING s.r.o.
Materiál LaminoAkční výrobek získáte také na stránkách zařazený v kategorii šatní skříně! Získejte zcela nové produkty z této známé kategorie za rozumné peníze! Přední výrobce FORLIVING s.r.o. dodává prvotřídní výrobky Třeba hledáte něco jiného, nebojte, v nabídce toho máme víc. U nás v nabídce najdete více kousků od výrobce FORLIVING s.r.o.. Výběr toho nejlepšího najdete níže na této stránce pod popisem tohoto produktu.

Tento akční a ve slevě výrobek Šatní skříň Lesí, canterburry - sonoma od známé značky FORLIVING s.r.o. můžete pořídit bezpečně online za mimořádně nízkou cenu! Právě nyní za 5 390 Kč.