Šatní skříň se zrcadlem 3D2S

Šatní skříň se zrcadlem Jagger 3D2S v dezénu dub monastery / černá. Prostorná skříň se 2 zásuvkami, 2 plnými a zrcadlovými dveřmi nabízíme z... více informací »
Šatní skříň se zrcadlem  3D2S
14 266 Kč
Do obchodu
Šatní skříň se zrcadlem Jagger 3D2S v dezénu dub monastery / černá. Prostorná skříň se 2 zásuvkami, 2 plnými a zrcadlovými dveřmi nabízíme z...

Šatní skříň se zrcadlem Jagger 3D2S v dezénu dub monastery / černá. Prostorná skříň se 2 zásuvkami, 2 plnými a zrcadlovými dveřmi nabízíme z lamina o síle 18mm (horní deska) a 16mm (korpusy, čela zásuvek a dveří). Pojezdy zásuvek jsou kuličkové. V levé části skříně za plnými dveřmi jsou 4 police, za zrcadlovými a plnými dveřmi je věšáková tyč po celé šíři. S jednotlivými prvky z kolekce Jagger si vytvoříte mnoho jedinečných uspořádání. Kompozice nábytku s kovovými úchytkami vám zajistí vytvoření útulného a současně elegantního pokoje. Pro snadné a rychlé objednání jsme pro vás vytvořili ucelenou obývací sestavu a ložnici (viz související produkty).

Výrobce FORLIVING s.r.o.
Materiál LaminoHodně povedený produkt Šatní skříň se zrcadlem 3D2S seženete nyní na našich stránkách umístěný v rubrice šatní skříně. Nyní můžete najít podobné produkty z této kategorie za výhodné peníze! Tato značka FORLIVING s.r.o. dlouhodobě vyrábí vynikající produkty. A to je teprve začátek. To ale není všechno, naše nabídka je široká! U nás najdete další skvělé produkty od výrobce FORLIVING s.r.o.. Výběr toho nejlepšího najdete níže.

Tento velmi oblíbený výrobek Šatní skříň se zrcadlem 3D2S od odblíbeného výrobce FORLIVING s.r.o. snadno můžete sehnat tady a teď za výprodejovou cenu! Teď v akci 14 266 Kč.