Skříň ,

Představujeme vám luxusní sektorový nábytek v designu kombinující masivní prvky s výraznou reliéfní kresbou. Kolekce Cristalera... více informací »
Skříň
5 660 Kč
Do obchodu
Představujeme vám luxusní sektorový nábytek v designu kombinující masivní prvky s výraznou reliéfní kresbou. Kolekce Cristalera...

Představujeme vám luxusní sektorový nábytek v designu kombinující masivní prvky s výraznou reliéfní kresbou. Kolekce Cristalera je vhodná pro všechny, kteří touží po té nejvyšší kvalitě. Skříň je vyrobená z lamina s ABS hranami v barevném provedení bílého dřeva jasanu. Doporučujeme umístit do ložnice, předsíně či šatny. Jednodveřová skříň disponuje plnými dvířky, za nimiž se ukrývá věšáková tyč, a také jednu zásuvku ve spodní části. Čela dvířek i zásuvky jsou opatřena kovovými úchytkami. Použitý materiál je o síle 16 až 48 mm. Skříňka je k dispozici také v dalších barevných provedeních. Dodáváme v demontu. Podrobné rozměry naleznete na obrázku v galerii. Podívejte se také na další nábytek z této kolekce Cristalera – viz související produkty níže.

Výrobce FORLIVING s.r.o.
Barva bílá Super výrobek Skříň , je dostupný ještě na stránkách umístěný v sekci šatní skříně! Nyní si můžete koupit unikátní výrobky z této sekce v bezva akci. To ale ovšem není všechno, u nás nabízíme více. Máme v nabídce ovšem více kvalitních produktů od dodavatele FORLIVING s.r.o.. Jejich seznam najdete pod popisem tohoto produktu. Populární výrobce FORLIVING s.r.o. má v nabídce top sortiment. Však to vidíte sami!

Tento skvělý produkt Skříň , od společnosti FORLIVING s.r.o. můžete sehnat tady téměř zdarma! Nabídky již od 5 660 Kč.