Skříňka FR4

Skříňka se 2 zásuvkami a 2 dvířky vyrobená z kvalitního lamina o síle 18 mm v dekoru ořech/dub milano. Uvnitř skříňky jsou 2... více informací »
Skříňka  FR4
5 149 Kč
Do obchodu
Skříňka se 2 zásuvkami a 2 dvířky vyrobená z kvalitního lamina o síle 18 mm v dekoru ořech/dub milano. Uvnitř skříňky jsou 2...

Skříňka se 2 zásuvkami a 2 dvířky vyrobená z kvalitního lamina o síle 18 mm v dekoru ořech/dub milano. Uvnitř skříňky jsou 2 police. Dodáváno v demontu. Rozměry: – š984/h415/v898 mm. Skříňka je součástí systému Forrest.

Výrobce FORLIVING s.r.o.
Dekor dub-ořechTento vynikající výrobek Skříňka FR4 máte možnost nakoupit bezprostředně tu na stránkách umístěný v rubrice komody. Nyní najdete kvalitní kusy z naší rubriky ve slevě. To ale ovšem není vše, u nás vám nabízíme více. Máme v nabídce také další kousky od dodavatele FORLIVING s.r.o.. Jejich seznam najdete pod popisem tohoto produktu. Významná značka FORLIVING s.r.o. má v nabídce špičkové výrobky.

Tento designový výrobek Skříňka FR4 od populárního výrobce FORLIVING s.r.o. snadno seženete u nás nyní téměř zdarma. Aktuálně v akci za 5 149 Kč.