Skříňka MOBIUS 1D

Skříňku Mobius 1D nabízíme z lamina v šedém provedení, korpus v dezénu přírodní ořech hikora. Lamino o síle 18mm chrání hrany ABS. Moderní... více informací »
Skříňka MOBIUS 1D
2 473 Kč
Do obchodu
Skříňku Mobius 1D nabízíme z lamina v šedém provedení, korpus v dezénu přírodní ořech hikora. Lamino o síle 18mm chrání hrany ABS. Moderní...

Skříňku Mobius 1D nabízíme z lamina v šedém provedení, korpus v dezénu přírodní ořech hikora. Lamino o síle 18mm chrání hrany ABS. Moderní skříňka s dvířky s push-click mechanismem a dělící policí uvnitř je kouskem z modulání kolekce Mobius, se kterou získáte nekonečné možnosti v zařizování vašeho interiéru. Otevírání dvířek si zvolíte sami až při samotné montáži. Dodáváme v demontu. Nechte unést svou představivostí a vytvořte si vlastní jedinečnou sadu nábytku, kterou budete milovat. Prohlédněte si širokou škálu skříňových prvků systému Mobius, který vám umožní vytvořit optimálně využitý prostor pro práci či hraní. Uchycení nábytku k rámu je naprosto jednoduché. V rámu jsou závity a pomocí šroubů se dá jakýkoliv kus nábytku snadno a rychle přidělat do výšky, která vám vyhovuje.

Výrobce FORLIVING s.r.o.
Barva šedá
Tento akční a ve slevě produkt je k sehnání rovněž tady u nás v populární kategorii knihovny! Získejte ještě jiné kousky ve zmíněné rubrice za nejlepší ceny! Přední dodavatel FORLIVING s.r.o. vám může nabídnout vysoce kvalitní sortiment. Máme toho více, máme v nabídce více skvělých produktů od značky FORLIVING s.r.o.. Výběr toho nejlepšího najdete níže pod popisem tohoto produktu.

Neodolatelný produkt Skříňka MOBIUS 1D od oblíbené značky FORLIVING s.r.o. snadno můžete sehnat tady a teď právě za akční cenu! Aktuálně v akci za 2 473 Kč.