Spodní skříňka Anter, /

Spodní skříňka Anter z bílé DTD s prvky v dezénu dub artisan. Koupelnová skříňka je vybavena1 plnými dvířky a 1 zásuvkou.... více informací »
Spodní skříňka Anter
3 360 Kč
Do obchodu
Spodní skříňka Anter z bílé DTD s prvky v dezénu dub artisan. Koupelnová skříňka je vybavena1 plnými dvířky a 1 zásuvkou....

Spodní skříňka Anter z bílé DTD s prvky v dezénu dub artisan. Koupelnová skříňka je vybavena1 plnými dvířky a 1 zásuvkou. Pro pohodlné otevírání jsou dvířka i zásuvka opatřena zdobnou úchytkou. Uvnitř skříňky naleznete prostor rozdělený policí na dvě části, které vám poskytnou dostatek úložného pro vše potřebné. Vybavte si koupelnu dle vašich představ a potřeb společně s dalšími prvky této elegantní sektorové kolekce Anter(viz související produkty). Dodáváme v demontu. Vlastnosti: materiál DTD laminovaná dezén bílá / dub artisan šířka 41 cm hloubka 32 cm výška 83 cm

Výrobce FORLIVING s.r.o.
Barva bílá Výjimečný produkt Spodní skříňka Anter, máte možnost pořídit právě teď na našem webu v oblíbené sekci koupelnový nábytek! Připravili jsme další výrobky z naší rubriky za akční cenu! Tento výrobce FORLIVING s.r.o. dlouhodobě nabízí prvotřídní zboží A tady je důkaz!

Ve slevě kus Spodní skříňka Anter, / od známé společnosti FORLIVING s.r.o. jednoduše získáte zde nyní se slevou! Cena již od 3 360 Kč.