Skříňka pod umyvadlo Anter, /

Skříňka pod umyvadlo Anter z bílé DTD s prvky v dezénu dub artisan. Koupelnovou skříňku se 2 plnými dvířky dodáváme bez umyvadla. Pro pohodlné... více informací »
Skříňka pod umyvadlo Anter
4 390 Kč
Do obchodu
Skříňka pod umyvadlo Anter z bílé DTD s prvky v dezénu dub artisan. Koupelnovou skříňku se 2 plnými dvířky dodáváme bez umyvadla. Pro pohodlné...

Skříňka pod umyvadlo Anter z bílé DTD s prvky v dezénu dub artisan. Koupelnovou skříňku se 2 plnými dvířky dodáváme bez umyvadla. Pro pohodlné otevírání jsou dvířka vybavena zdobnými úchytkami. Uvnitř skříňky naleznete prostor rozdělený policí na dvě části, které vám poskytnou dostatek úložného místa pro ručníky, či čistící prostředky. Vybavte si koupelnu dle vašich představ a potřeb společně s dalšími prvky této elegantní sektorové kolekce Anter(viz související produkty). Dodáváme v demontu. Vlastnosti: materiál DTD laminovaná dezén bílá / dub artisan šířka 84 cm hloubka 32 cm výška 67 cm

Výrobce FORLIVING s.r.o.
Barva bílá Tento velmi oblíbený výrobek Skříňka pod umyvadlo Anter, jde pořídit přímo tady u nás v populární rubrice koupelnový nábytek. Připravili jsme oblíbené produkty ze zmíněné kategorie ve slevě! Přichystali jsme toho pro vás více, u nás totiž najdete více produktů značky FORLIVING s.r.o.. Výběr toho nejlepšího najdete níže pod popiskem tohoto produktu. Oblíbený dodavatel FORLIVING s.r.o. dlouhodobě prodává velmi kvalitní produkty.

Oblíbený a kvalitní výrobek Skříňka pod umyvadlo Anter, / od top značky FORLIVING s.r.o. snadno seženete tady a teď za výhodnou cenu! Akční cena od 4 390 Kč.