Matrace Arella Soft 90×0 cm

Matraci Arella Soft nabízíme v rozměru 90x200 cm a doporučujeme ji především pro ženy, které se rády příjemně zaboří do pěny. Ideální do... více informací »
Matrace Arella Soft 90x0 cm
5 440 Kč
Do obchodu
Matraci Arella Soft nabízíme v rozměru 90x200 cm a doporučujeme ji především pro ženy, které se rády příjemně zaboří do pěny. Ideální do...

Matraci Arella Soft nabízíme v rozměru 90×200 cm a doporučujeme ji především pro ženy, které se rády příjemně zaboří do pěny. Ideální do páru tedy zvolte matraci Arella, kterou si zase zamilují především muži, kteří dávají přednost tvrdšímu spaní (viz související produkty). Matrace Arella Soft je velmi oblíbená u lidí, kteří spí rádi na boku. Oblast ramen a nohou je změkčena pomocí efektivních průřezů, které se perfektně přizpůsobí křivkám vašeho těla. Matrace Arella Soft podporuje zhoršené prokrvování citlivých tělesných partií, a to díky příčnému i podélnému profilování pěny, kterými jsou opatřeny obě strany matrace. Odlehčená oblast ramen a nohou udrží páteř v přirozené poloze. Materiálově je matrace složená z monobloku studené HR pěny. Plusem matrace je také kvalitní a snadno snímatelný a pratelný potah Medicott, který svým speciálním složením zabraňuje tvorbě a usazování domácích roztočů a tvorbě plísní. Potah je pratelný na 60°C. Pro pocit většího komfortu dodáváme tuto potahovou látku v prošití 300g/m. Vlastnosti: – rozměr 90×200 cm – výška matrace 20 cm – tuhost matrace: H1 – velmi měkká – nosnost 120 kg – záruka 3 roky – pro pevné, ale i polohovací rošty

Výrobce FORLIVING s.r.o.
Typ matrace PěnovéTento kvalitní a žádaný produkt Matrace Arella Soft 90×0 pořídíte lehce na našem webu v rubrice matrace! Vyhledejte si ještě podobné produkty z této kategorie za výhodnou cenu. Tento výrobce FORLIVING s.r.o. pro vás vyrábí velmi kvalitní produkty Přesvědčte se! Nebojte, máme toho více, u nás v nabídce totiž najdete další prověřené kousky od dodavatele FORLIVING s.r.o.. Výběr toho nejlepšího najdete níže pod popisem tohoto produktu.

Hodně oblíbený produkt Matrace Arella Soft 90x0 cm od známé společnosti FORLIVING s.r.o. pohodlně nakoupíte již dnes za zcela nejnižší cenu. Nyní pořídíte od 5 440 Kč.