Závěsná skříňka Solar 06

Prosklená skříňka moderního designu je vhodná nejen k obývacím stěnám Solar. Skříňka je z kvalitního 16 mm lamina a můžete si ji objednat ve... více informací »
Závěsná skříňka Solar 06
3 182 Kč
Do obchodu
Prosklená skříňka moderního designu je vhodná nejen k obývacím stěnám Solar. Skříňka je z kvalitního 16 mm lamina a můžete si ji objednat ve...

Prosklená skříňka moderního designu je vhodná nejen k obývacím stěnám Solar. Skříňka je z kvalitního 16 mm lamina a můžete si ji objednat ve více dezénových variantách. Uvnitř skříňky jsou 2 skleněné police. Dodáváme v demontu bez osvětlení. LED osvětlení si můžete doobjednat a tím dodáte svému obýváku jedinečnou atmosféru.

Výrobce FORLIVING s.r.o.
Materiál Lamino-Sklo Povedený kousek seženete jednoduše tady u nás umístěný v sekci vitríny. Podívejte se na nové produkty z naší sekce za rozumné peníze! To ovšem není všechno, máme toho více. Mrkněte také na další vybrané produkty od výrobce FORLIVING s.r.o.. Výběr toho nejlepšího najdete níže na této stránce pod popisem tohoto produktu.

Kvalitní a levný produkt Závěsná skříňka Solar 06 originál od výrobce FORLIVING s.r.o. snadno můžete sehnat právě nyní skutečně levně! Nyní pořídíte jen za 3 182 Kč.