Psací stůl B-1, sonoma

Chcete pro své děti praktického pomocníka při studiu? Nebo potřebujete prostor pro práci? Stolek Lima vám může nabídnout originální design,... více informací »
Psací stůl  B-1
1 988 Kč
Do obchodu
Chcete pro své děti praktického pomocníka při studiu? Nebo potřebujete prostor pro práci? Stolek Lima vám může nabídnout originální design,...

Chcete pro své děti praktického pomocníka při studiu? Nebo potřebujete prostor pro práci? Stolek Lima vám může nabídnout originální design, dostatek úložného místa, povrchovou úpravu v bílém lesku a kvalitní použité materiály. Kombinujte nejvhodněji s dalšími prvky kolekce LIMA, viz související produkty. Stolek se vyrábí z lamino desek a hrany mají ABS, aby tak byly více odolnější. Provedení v dekoru sonoma vládne letošním trendům. Stolek je vhodný do studentského pokoje, pracovny anebo kanceláře. Uvnitř skříňky naleznete poličku. Rozměry: – šířka 120 cm – hloubka 55 cm – výška 75 cm

Výrobce FORLIVING s.r.o.
Materiál LaminoPovedený produkt Psací stůl B-1, sonoma máte možnost najít teď tu na webu v rubrice psací stoly! Připravili jsme pro vás kvalitní zboží z naší rubriky za mimořádně nízkou cenu!

Oblíbený a kvalitní kus Psací stůl B-1, sonoma pocházející od značky FORLIVING s.r.o. snadno naleznete u nás nyní za výprodejovou cenu! Právě teď jen za 1 988 Kč.