Rohová sedací souprava Larson

Sedačka má univerzální provedení, to znamená, že si sami zvolíte, zda vám vyhovuje více pravý či levý roh. Součástí sedací soupravy je rozklad... více informací »
Rohová sedací souprava Larson
13 590 Kč
Do obchodu
Sedačka má univerzální provedení, to znamená, že si sami zvolíte, zda vám vyhovuje více pravý či levý roh. Součástí sedací soupravy je rozklad...

Sedačka má univerzální provedení, to znamená, že si sami zvolíte, zda vám vyhovuje více pravý či levý roh. Součástí sedací soupravy je rozklad s funkcí příležitostného spaní. Zádové polštáře jsou odnímatelné. Sedačka disponuje automatickým nenáročným rozkladem a integrovaným úložným prostorem. Na výběr máme ze 3 druhů čalounění odolnými tkaninami – viz varianty. Chromové nožky dodávají sedačce elegantní vzhled. Rozměry: – šířka 252 cm – hloubka 140 cm – výška 92 cm – spací plocha po rozložení 206×140 cm

Výrobce FORLIVING s.r.o.
Materiál LátkaDesignový produkt jde koupit také tu zařazený v rubrice sedací soupravy! Podívejte se na oblíbené produkty ve zmiňované rubrice za akční cenu! To není všechno, nebojte, máme toho více. U nás v nabídce totiž najdete více produktů od dodavatele FORLIVING s.r.o.. Výběr toho nejlepšího najdete níže na této stránce pod popisem tohoto produktu. Přední dodavatel FORLIVING s.r.o. má v nabídce špičkové výrobky.

Tento kvalitní a žádaný výrobek Rohová sedací souprava Larson s osvědčenou značkou FORLIVING s.r.o. můžete najít na našich stránkách teď za výprodejovou cenu! V akci od 13 590 Kč.