Rohová sedací souprava Boogie

Menší rohová sedací souprava Boogie zaujme nejen tvarem ale také originálním proševem. Příjemně měkké a pohodlné sezení... více informací »
Rohová sedací souprava Boogie
26 350 Kč
Do obchodu
Menší rohová sedací souprava Boogie zaujme nejen tvarem ale také originálním proševem. Příjemně měkké a pohodlné sezení...

Menší rohová sedací souprava Boogie zaujme nejen tvarem ale také originálním proševem. Příjemně měkké a pohodlné sezení zajišťují sedáky z vysoce elastickou pěnou. Ozdobné nožičky jsou kovové pochromované. Dále si zvolte levý nebo pravý roh a případně také variantu s rozkladem a funkcí spaní. Mechanismus rozkládání „EASY LIFT“ umožňuje snadné a rychlé rozložení pro spaní. Sedací souprava nemá úložný prostor. Doplňkové polštářky nejsou zahrnuty v ceně – můžete si je doobjednat (viz související produkty). Spací plocha po rozložení (pouze varianta s rozkladem) 130×208 cm.

Výrobce FORLIVING s.r.o.
Úložný prostor ne
Unikátní a žádaný produkt Rohová sedací souprava Boogie je dostupný bezprostředně u nás v populární rubrice sedací soupravy. Nyní můžete najít ostatní produkty z této známé rubriky za akční cenu. Tím ale ovšem naše nabídka nekončí, nebojte, máme toho více! Máme v nabídce však také další zboží od výrobce FORLIVING s.r.o.. Jejich výběr najdete níže pod popisem tohoto produktu. Tato značka FORLIVING s.r.o. má k dispozici vysoce kvalitní sortiment. A tady je důkaz.

Unikátní a žádaný výrobek Rohová sedací souprava Boogie od top značky FORLIVING s.r.o. jednoduše seženete u nás nyní skutečně levně! V akci od 26 350 Kč.