ová sedací souprava KELLY – světlá

Ratanová sedací souprava KELLY ve světlém provedení ratanu. V setu vám dodáme 2 ratanová křesla a ratanový stolek s úložným... více informací »
ová sedací souprava KELLY - světlá
6 300 Kč
Do obchodu
Ratanová sedací souprava KELLY ve světlém provedení ratanu. V setu vám dodáme 2 ratanová křesla a ratanový stolek s úložným...

Ratanová sedací souprava KELLY ve světlém provedení ratanu. V setu vám dodáme 2 ratanová křesla a ratanový stolek s úložným prostorem a vyplétanou deskou. Praktická sedací souprava vyniká velmi kvalitním ratanovým výpletem všech ploch. Jednotlivé prvky si můžete objednat i samostatně.

Výrobce FORLIVING s.r.o.
Výška stolku / průměr vyplétané desky 53 cm / 61 cmKvalitní kousek máte možnost koupit pohodlně tady a teď na našem webu ve známé kategorii sedací soupravy! Nyní koupíte parádní produkty z této oblíbené sekce na pár kliknutí. To není všechno, u nás vám nabízíme více! Podívejte se také na další kvalitní zboží od výrobce FORLIVING s.r.o.. Výběr toho nejlepšího najdete níže na této stránce pod popisem tohoto produktu.

Tento oblíbený produkt ová sedací souprava KELLY - světlá od společnosti s úžasnou pověstí FORLIVING s.r.o. lze nakoupit ještě dnes ve výprodejové akci. Zrovna nyní za cenu 6 300 Kč.