ová sedací souprava GRANADA, tmavá

Ratanová sedací souprava GRANADA v odstínu tmavý med. Ratanovou sedací soupravu se nabízíme v kombinaci dvou ratanových křesel a... více informací »
ová sedací souprava GRANADA
6 500 Kč
Do obchodu
Ratanová sedací souprava GRANADA v odstínu tmavý med. Ratanovou sedací soupravu se nabízíme v kombinaci dvou ratanových křesel a...

Ratanová sedací souprava GRANADA v odstínu tmavý med. Ratanovou sedací soupravu se nabízíme v kombinaci dvou ratanových křesel a ratanového obývacího stolku.. Kvalitní výplet z ratanového proutí vyplňuje sedací i opěrnou část ratanových křesel. Ratanový obývací stolek má kruhovou desku i úložný prostor z velmi precizně vytvořeného výpletu z ratanového proutí. Tato ratanová sedací souprava je vzhledem k rozměrům vhodná do maximální nosnosti 100 kg.

Výrobce FORLIVING s.r.o.
Výška opěradla 79 cm Tento výjimečný produkt ová sedací souprava GRANADA, najdete rovněž na našich stránkách v populární kategorii sedací soupravy! Nyní si můžete koupit parádní produkty z této oblíbené kategorie za skvělou cenu.

Vysoce kvalitní kousek ová sedací souprava GRANADA, tmavá od spolehlivého výrobce FORLIVING s.r.o. můžete koupit právě teď za super cenu. Ceny od 6 500 Kč.