Komoda Stalle 3, / lesklá

Moderní komoda z laminované 16/22 mm silné DTD v designu sestavy Stalle. Komodu se dvěma plnými dvířky a zásuvkou nabízíme v... více informací »
Komoda Stalle 3
3 290 Kč
Do obchodu
Moderní komoda z laminované 16/22 mm silné DTD v designu sestavy Stalle. Komodu se dvěma plnými dvířky a zásuvkou nabízíme v...

Moderní komoda z laminované 16/22 mm silné DTD v designu sestavy Stalle. Komodu se dvěma plnými dvířky a zásuvkou nabízíme v neutrálním, ale zároveň dnes velmi vyhledávaném, barevném provedení dub canyon v kombinaci s bílou v extra vysokém lesku HG. V každé domácnosti oceníte praktický úložný prostor, který najdete právě v této prostorné komodě. Dodáváme v demontu.

Výrobce FORLIVING s.r.o.
Barva bílá Tento akční produkt Komoda Stalle 3, lze získat právě nyní tady a teď na našem webu zařazený v kategorii komody. Nyní najdete kvalitní produkty z této známé kategorie za extra cenu! U nás vám nabízíme více, máme v nabídce však také další prověřené kousky od výrobce FORLIVING s.r.o.. Jejich výběr najdete níže pod popisem tohoto produktu. Přední značka FORLIVING s.r.o. představuje vynikající zboží Vždyť to vidíte sami!

Tento nejprodávanější produkt Komoda Stalle 3, / lesklá od známé společnosti FORLIVING s.r.o. jednoduše najdete tady teď skutečně výhodně! Nabídky od 3 290 Kč.