Jídelní stůl Stanford XL

Moderní jídelní stůl Stanford XL vyrobený z lakované MDF v kombinaci s lakovanou ocelí. Stůl je rozkládací. Provedení bílá. Dodáváno v demontu.... více informací »
Jídelní stůl Stanford XL
14 771 Kč
Do obchodu
Moderní jídelní stůl Stanford XL vyrobený z lakované MDF v kombinaci s lakovanou ocelí. Stůl je rozkládací. Provedení bílá. Dodáváno v demontu....

Moderní jídelní stůl Stanford XL vyrobený z lakované MDF v kombinaci s lakovanou ocelí. Stůl je rozkládací. Provedení bílá. Dodáváno v demontu. Vyobrazené židle K128 lze doobjednat viz. související zboží.

Výrobce FORLIVING s.r.o.
Barva bíláTento kvalitní a levný kus máte možnost najít prostě tady a teď na našich stránkách v oblíbené sekci jídelní stoly. Připravili jsme akční produkty z této kategorie za skvělou cenu! Přichystali jsme toho pro vás více, máme v nabídce ovšem další zboží od dodavatele FORLIVING s.r.o.. Jejich seznam najdete níže na této stránce pod popisem tohoto produktu.

Tento vynikající výrobek Jídelní stůl Stanford XL od známé značky FORLIVING s.r.o. jednoduše najdete na našich stránkách skutečně výhodně! Nyní lze objednat jen za 14 771 Kč.