Předsíňová stěna LAR-06

Předsíňová stěna Lars vyniká vkusným designem a propracovanými detaily. Předsíň má skříň se zrcadlovými dveřmi, které opticky zvětší... více informací »
Předsíňová stěna  LAR-06
9 797 Kč
Do obchodu
Předsíňová stěna Lars vyniká vkusným designem a propracovanými detaily. Předsíň má skříň se zrcadlovými dveřmi, které opticky zvětší...

Předsíňová stěna Lars vyniká vkusným designem a propracovanými detaily. Předsíň má skříň se zrcadlovými dveřmi, které opticky zvětší místnost. Dále má věšákovou část, botníkovou skříňku s čalouněným sedákem. Čalounění je v černé ekokůži. Uvnitř najdete šatní výsuv a polici. Pod šatní částí je druhá menší botníková skříňka. Vnitřní prostory a podrobné rozměry si prohlédněte v přiloženém souboru viz Ke stažení. Dodáváme v demontu. Kolekci Lars charakterizuje rafinované provedení úchytek a 12 cm vysoké dřevěné nožky. Nábytek z kvalitního 16 mm silného lamina má navíc ABS úpravu hran. Tím je minimalizováno riziko mechanického poškození či odštípnutí. Prvky systému disponují systémem tichého dovírání. Toužíte-li po trendovém a funkčním bydlení, je kolekce LARS tím pravým řešením.

Výrobce FORLIVING s.r.o.
Materiál LaminoTento akční a ve slevě produkt Předsíňová stěna LAR-06 jde nakoupit také tu na webu ve známé kategorii předsíňové stěny. Nyní můžete najít jiné výrobky ve zmíněné sekci za nejlepší ceny. Tím ale ovšem naše nabídka nekončí, naše nabídka je široká! Máme v nabídce také více skvělých kousků od dodavatele FORLIVING s.r.o.. Jejich výběr najdete níže pod popisem tohoto produktu. Tato značka FORLIVING s.r.o. vám představuje skvělé zboží Podívejte se sami!

Tento skvělý produkt Předsíňová stěna LAR-06 od společnosti FORLIVING s.r.o. seženete teď téměř zdarma. Nabídka již od 9 797 Kč.