Předsíňová stěna Mika

Menší moderní předsíňová stěna vyrobena z kvalitního lamina o síle 16 mm. Sestava zahrnuje botník s policemi, skříňkou a zásuvkou, závěsnou... více informací »
Předsíňová stěna Mika
4 092 Kč
Do obchodu
Menší moderní předsíňová stěna vyrobena z kvalitního lamina o síle 16 mm. Sestava zahrnuje botník s policemi, skříňkou a zásuvkou, závěsnou...

Menší moderní předsíňová stěna vyrobena z kvalitního lamina o síle 16 mm. Sestava zahrnuje botník s policemi, skříňkou a zásuvkou, závěsnou odkládací stěnu a zrcadlo. Elegantní kombinace dvou barevných odstínů perfektně doplňují úchytky z odolného tvrzeného plastu ve stříbrné barvě. Vyobrazený dezén wengé-krémová. Lze vybrat i z dalších dezénů – viz varianty. Dodáváno v demontu. Rozměry: – šířka 90 cm – hloubka 33 cm – výška 190 cm Rozměry jednotlivých částí najdete na obrázku v galerii. Předsíňovou stěnu lze zakoupit pouze jako celek.

Výrobce FORLIVING s.r.o.
Unikátní a žádaný produkt Předsíňová stěna Mika získáte jednoduše tu na našich stránkách umístěný v sekci předsíňové stěny. Najděte si akční produkty ze zmíněné sekce z pohodlí domova. To ovšem není všechno, přichystali jsme toho pro vás více! U nás najdete více kousků od dodavatele FORLIVING s.r.o.. Jejich seznam najdete níže pod popisem tohoto produktu.

Tento oblíbený kus Předsíňová stěna Mika od top značky FORLIVING s.r.o. můžete získat právě nyní ve slevě. Teď v akci 4 092 Kč.