Konferenční stolek FR11

Konferenční stolek vyrobený z kvalitního lamina o síle 18 mm v dekoru ořech/dub milano. Dodáváno v demontu. Stolek je součástí... více informací »
Konferenční stolek  FR11
4 487 Kč
Do obchodu
Konferenční stolek vyrobený z kvalitního lamina o síle 18 mm v dekoru ořech/dub milano. Dodáváno v demontu. Stolek je součástí...

Konferenční stolek vyrobený z kvalitního lamina o síle 18 mm v dekoru ořech/dub milano. Dodáváno v demontu. Stolek je součástí systém Forrest.

Výrobce FORLIVING s.r.o.
Materiál Lamino Hodně povedený produkt Konferenční stolek FR11 je k sehnání mimo jiné na našich stránkách v oblíbené kategorii konferenční stolky. Připravili jsme akční produkty ve zmiňované rubrice za báječnou cenu! Tento výrobce FORLIVING s.r.o. pro své zákazníky nabízí kvalitní produkty To není vše, nebojte, v nabídce toho máme víc! U nás totiž najdete další prověřené zboží od výrobce FORLIVING s.r.o.. Výběr toho nejlepšího najdete níže na této stránce pod popisem tohoto produktu.

Akční a ve slevě kus Konferenční stolek FR11 od známé značky FORLIVING s.r.o. snadno pořídíte právě ve výprodejové akci. Akční ceny od 4 487 Kč.