Konferenční stolek Julien

Moderní konferenční stolek Julien z MDF v dekoru bílý vysoký lesk v kombinaci s deskou z 8mm čirého skla a chromovými prvky.... více informací »
Konferenční stolek Julien
4 890 Kč
Do obchodu
Moderní konferenční stolek Julien z MDF v dekoru bílý vysoký lesk v kombinaci s deskou z 8mm čirého skla a chromovými prvky....

Moderní konferenční stolek Julien z MDF v dekoru bílý vysoký lesk v kombinaci s deskou z 8mm čirého skla a chromovými prvky. Stolek dodáváme v demontu pouze ve vyobrazeném provedení.

Výrobce FORLIVING s.r.o.
Barva bílá
Oblíbený a kvalitní produkt Konferenční stolek Julien můžete koupit mimo jiné tu v sekci konferenční stolky! Vyhledejte si vyjímečné produkty z této známé rubriky za příznivou cenu! To ovšem není všechno, nebojte, máme toho více. Máme v nabídce také více kousků od dodavatele FORLIVING s.r.o.. Jejich výběr najdete níže pod popisem tohoto produktu. Známá značka FORLIVING s.r.o. vám nabízí špičkový sortiment Pořiďte si super produkty od tohoto výrobce!

Tento designový kus Konferenční stolek Julien s osvědčenou značkou FORLIVING s.r.o. jednoduše najdete na našich stránkách teď právě ve výprodejové akci! Právě teď jen za 4 890 Kč.