Konferenční stolek 11

Konferečnní stolek Rio je vyrobený z lamina a můžete si jej vybrat z několika moderních barevných kombinací. Stolek nabízí... více informací »
Konferenční stolek  11
4 114 Kč
Do obchodu
Konferečnní stolek Rio je vyrobený z lamina a můžete si jej vybrat z několika moderních barevných kombinací. Stolek nabízí...

Konferečnní stolek Rio je vyrobený z lamina a můžete si jej vybrat z několika moderních barevných kombinací. Stolek nabízí spoustu odkládacího prostoru na vše, co potřebujete mít v obýváku při ruce. Dodáváme v demontu. Konferenční stolek je součástí kolekce Rio.

Výrobce FORLIVING s.r.o.
Materiál Lamino
Tento zlevněný produkt Konferenční stolek 11 lze sehnat lehce tu umístěný v sekci konferenční stolky! Máme pro vás ještě ostatní produkty ze zmíněné rubriky za nejnižší cenu. Máme toho více, mrkněte také na další prověřené produkty značky FORLIVING s.r.o.. Jejich výběr najdete níže na této stránce pod popisem tohoto produktu.

Akční a ve slevě kus Konferenční stolek 11 od známé společnosti FORLIVING s.r.o. snadno můžete získat u nás nyní ve slevě. Akční ceny již od 4 114 Kč.