Konferenční stolek B9

Luxusní konferenční stolek Brando B9 s odkládací policí nabízíme z lamina v dezénu bílá / beton. Deska stolu o síle lamina 28mm je ve vysokém... více informací »
Konferenční stolek  B9
3 223 Kč
Do obchodu
Luxusní konferenční stolek Brando B9 s odkládací policí nabízíme z lamina v dezénu bílá / beton. Deska stolu o síle lamina 28mm je ve vysokém...

Luxusní konferenční stolek Brando B9 s odkládací policí nabízíme z lamina v dezénu bílá / beton. Deska stolu o síle lamina 28mm je ve vysokém bílém lesku a dodává tak místnosti nádech elegance. V naší nabídce naleznete ucelený obývací pokoj Brando. Potřebujete-li však ještě více úložných prostorů, prohlédněte si celou kolekci Brando a vyskládejte si obývací pokoj a jídelnu dle vašich představ a možností. Dodáváme v demontu. Korpusy a vrchní desky nábytku Brando mají sílu lamina 16mm, hrany chrání ABS 0,5mm. Dvířka se systémem tichého dovírání a zásuvky jsou z MDF o síle 18mm potažené folií (PVC). Nožky jsou plastové, úchyty frézované a sklo na předních plochách tvrzené.

Výrobce FORLIVING s.r.o.
Materiál Lamino-Foliovaná MDF
Zajímavý výrobek máte možnost sehnat mimo jiné na našem webu umístěný v rubrice konferenční stolky. Připravili jsme parádní kusy ve zmiňované rubrice za výhodné peníze! U nás vám nabídneme víc, podívejte se taky na další zboží od značky FORLIVING s.r.o.. Jejich seznam najdete níže na této stránce pod popisem tohoto produktu.

Tento zlevněný výrobek Konferenční stolek B9 značky FORLIVING s.r.o. snadno můžete sehnat na našich stránkách za výprodejovou cenu. Nabídky již od 3 223 Kč.