Konferenční stolek KWADRO, bílý

Konferenční stolek Kwadro v bílém dezénu charakterizuje moderní nápaditý design a komfortní styl. Tento stolek se doporučujeme do obývacích... více informací »
Konferenční stolek KWADRO
1 606 Kč
Do obchodu
Konferenční stolek Kwadro v bílém dezénu charakterizuje moderní nápaditý design a komfortní styl. Tento stolek se doporučujeme do obývacích...

Konferenční stolek Kwadro v bílém dezénu charakterizuje moderní nápaditý design a komfortní styl. Tento stolek se doporučujeme do obývacích pokojů, ale své uplatnění najde také v hotelových interiérech. Stolek je vyroben z laminovaného MDF. Jedná se o dřevovláknité desky, které mají mimořádně velkou pevnost. Praktický odkládací prostor využijte pro různé tiskoviny či knihy. Dodáváme v demontu. Tento obdélníkový stolek nabízíme i v dalších dezénech lamina a také ve čtvercovém tvaru desky.

Výrobce FORLIVING s.r.o.
Barva bílá Unikátní produkt Konferenční stolek KWADRO, bílý můžete pořídit ještě na stránkách ve známé rubrice konferenční stolky. Nyní můžete koupit kvalitní produkty z této oblíbené rubriky za výborné peníze. V očích zákazníků populární výrobce FORLIVING s.r.o. vás a vaše blízké obohatí o špičkové výrobky To však není všechno, u nás toho najdete mnohem více. Prozkoumejte u nás další kvalitní zboží od dodavatele FORLIVING s.r.o.. Jejich výběr najdete níže na této stránce pod popisem tohoto produktu.

Tento velmi oblíbený kus Konferenční stolek KWADRO, bílý od odblíbeného výrobce FORLIVING s.r.o. můžete najít tady teď ve výprodejové akci! Nabídka již od 1 606 Kč.