Konferenční stolek , /

Minimalistický konferenční stolek ze sektorové kolekce moderního nábytku Balux. Stolek je vyrobený z lamina s ABS hranami a disponuje otevřeným a... více informací »
Konferenční stolek
4 880 Kč
Do obchodu
Minimalistický konferenční stolek ze sektorové kolekce moderního nábytku Balux. Stolek je vyrobený z lamina s ABS hranami a disponuje otevřeným a...

Minimalistický konferenční stolek ze sektorové kolekce moderního nábytku Balux. Stolek je vyrobený z lamina s ABS hranami a disponuje otevřeným a uzavřeným vnitřním prostorem, má 16 cm vysoké nožky z masivu. Dezén velmi hezky kombinuje dřevo dubu artisan s prvky černé barvy. Svým provedením skvěle zapadne do každé domácnosti vyznávající jednoduché a čisté linie bez zbytečných příkras. Stolek je vybaven vrchní ložnou plochou a dále vnitřním prostorem, který je rozdělený na dvě části. Jedna otevřená půlka vám může posloužit pro odložení věcí, které chcete mít rychle po ruce. Do vnitřního úložného prostoru můžete uklidit vše ostatní. Dodáváme v demontu. Podívejte se také na další nábytek kolekce Balux – viz související produkty níže.

Výrobce FORLIVING s.r.o.
Šířka 102
Ve slevě tento výrobek Konferenční stolek , je dostupný jednoduše tu na našem webu umístěný v sekci konferenční stolky. Nyní můžete získat parádní kusy z této kategorie za super cenu! V očích zákazníků populární značka FORLIVING s.r.o. nabízí top sortiment Podívejte se sami. Máme toho více, u nás totiž najdete další kvalitní produkty od dodavatele FORLIVING s.r.o.. Výběr toho nejlepšího najdete níže pod popisem tohoto produktu.

Tento kvalitní a levný výrobek Konferenční stolek , / originál od značky FORLIVING s.r.o. snadno naleznete právě opravdu levně. Nabídka již od 4 880 Kč.