Konferenční stolek Kwadro Kwadrat,

Konferenční stolek Kwadro Kwadrat v dezénu dub wotan charakterizuje moderní nápaditý design a komfortní styl. Tento stolek se... více informací »
Konferenční stolek Kwadro Kwadrat
1 339 Kč
Do obchodu
Konferenční stolek Kwadro Kwadrat v dezénu dub wotan charakterizuje moderní nápaditý design a komfortní styl. Tento stolek se...

Konferenční stolek Kwadro Kwadrat v dezénu dub wotan charakterizuje moderní nápaditý design a komfortní styl. Tento stolek se doporučujeme do obývacích pokojů, ale své uplatnění najde také v hotelových interiérech. Stolek je vyroben z laminovaného MDF. Jedná se o dřevovláknité desky, které mají mimořádně velkou pevnost. Praktický odkládací prostor využijte pro různé tiskoviny či knihy. Dodáváme v demontu. Tento čtvercový stolek nabízíme i v dalších dezénech lamina a také v obdélníkovém tvaru desky.

Výrobce FORLIVING s.r.o.
Materiál Lamino Výjimečný a žádaný produkt Konferenční stolek Kwadro Kwadrat, je k dostání právě nyní tu na našich stránkách v oblíbené sekci konferenční stolky! Nyní najdete ostatní kousky z této známé sekce v bezva akci. To však není vše, přichystali jsme toho pro vás více. U nás v nabídce najdete další vybrané produkty od značky FORLIVING s.r.o.. Jejich výběr najdete pod popisem tohoto produktu.

Tento výjimečný produkt Konferenční stolek Kwadro Kwadrat, od oblíbené značky FORLIVING s.r.o. snadno můžete sehnat nyní skutečně výhodně. Akční cena 1 339 Kč.