Masivní noční stolek Alba, L, bílý lak

Masivní noční stolek Alba slovenské výroby z jádrového bukového dřeva o síle 40 mm s povrchovou úpravou v bílém laku. Noční... více informací »
Masivní noční stolek Alba
2 239 Kč
Do obchodu
Masivní noční stolek Alba slovenské výroby z jádrového bukového dřeva o síle 40 mm s povrchovou úpravou v bílém laku. Noční...

Masivní noční stolek Alba slovenské výroby z jádrového bukového dřeva o síle 40 mm s povrchovou úpravou v bílém laku. Noční stolek v levém provedení vyniká originálním designem, kvalitním zpracováním a jednoduchou montáží. Noční stolek Alba se uchycuje o bočnici postele, dodáváme jej v demontu a je kombinovatelný pouze s postelí Alba. Za zvýhodněnou cenu nabízíme poslední kus. Jedná se o nový produkt, který pochází ze storna objednávky jiného zákazníka. Případně jsme jej mohli rozbalit i za účelem předvádění či focení pro náš e-shop.

Výrobce FORLIVING s.r.o.
Barva bílá
Akční a ve slevě kousek Masivní noční stolek Alba, máte možnost koupit rovněž tady a teď na našich stránkách v oblíbené rubrice noční stolky. Nyní můžete získat ještě podobné produkty z naší rubriky za akční cenu! Máme toho více, podívejte se také na další zboží značky FORLIVING s.r.o.. Najdete je níže na této stránce pod popisem tohoto produktu. Populární dodavatel FORLIVING s.r.o. svým zákazníkům dodává velmi kvalitní produkty Nové kousky každý den!

Akční kus Masivní noční stolek Alba, L, bílý lak od kvalitní značky FORLIVING s.r.o. snadno můžete najít tady teď ve výprodejové akci. V akci od 2 239 Kč.