Masivní noční stolek TNS9

Masivní noční stolek slovenské výroby se zásuvkou s výřezem a kuličkovým výsuvem. Noční stolek slovenské výrobyz masivního bukového dřeva o... více informací »
Masivní noční stolek TNS9
6 254 Kč
Do obchodu
Masivní noční stolek slovenské výroby se zásuvkou s výřezem a kuličkovým výsuvem. Noční stolek slovenské výrobyz masivního bukového dřeva o...

Masivní noční stolek slovenské výroby se zásuvkou s výřezem a kuličkovým výsuvem. Noční stolek slovenské výrobyz masivního bukového dřeva o síle 30/20 mm vyniká originálním designem, kvalitním zpracováním a jednoduchou montáží. Noční stolek TNS9 dodáváme v demontu a je kombinovatelný nejlépe s postelemi z masivního bukového dřeva (viz související produkty). Uvedená cena odpovídá 1 ks stolku v základním provedení v přírodním buku. Za příplatek si můžete vybírat z více moření. Dále vám nabízíme bez příplatku volbu povrchové úpravy (viz varianty produktu). Rozměry: – šířka 65 cm – hloubka 35 cm – výška 38 cm Masivní buk je vnější (mladší) část bukového dřeva, výrazně světlejší v příčném řezu. Pro strom plní částečně zavlažovací funkci, obsah vody je tedy vyšší. S použitím povrchové úpravy vám bude přesto velmi dlouho sloužit. Bukové dřevo řadíme mezi tvrdé dřeviny. Svojí charakteristikou a vlastnostmi se řadí mezi nejčastější a nejkvalitnější přírodní materiály v nábytkářské výrobě.

Výrobce FORLIVING s.r.o.
Materiál Masiv-Dřevo Ve slevě produkt je k získání teď tu na našem webu v populární rubrice noční stolky. Připravili jsme pro vás další výrobky ve zmiňované rubrice za akční cenu.

Akční a ve slevě výrobek Masivní noční stolek TNS9 od odblíbeného výrobce FORLIVING s.r.o. jednoduše najdete na našich stránkách nyní za akční cenu. Nabídky již od 6 254 Kč.