Noční stolek 1S, vintage

Noční stolek Magellan s horní deskou z lamina o síle 32mm. Stolek se zásuvkou nabízíme v dezénu borovice vintage. Na bočnicích korpusů (32mm) je... více informací »
Noční stolek  1S
2 095 Kč
Do obchodu
Noční stolek Magellan s horní deskou z lamina o síle 32mm. Stolek se zásuvkou nabízíme v dezénu borovice vintage. Na bočnicích korpusů (32mm) je...

Noční stolek Magellan s horní deskou z lamina o síle 32mm. Stolek se zásuvkou nabízíme v dezénu borovice vintage. Na bočnicích korpusů (32mm) je ozdobná lišta (20mm) s kovovými dekoračními prvky. Čela zásuvek (20mm). Úchytky jsou kovové, pojezdy zásuvky kuličkové, plnovýsuvné. Doporučujeme zakoupení postele, válendy či dalších prvků z kolekce Magellan, se kterou budete mít řadu odkládacích a úložných prostorů. Rozměry: – šířka 51,5 cm – hloubka 40 cm – výška 44 cm

Výrobce FORLIVING s.r.o.
Materiál Lamino Vysoce kvalitní kousek Noční stolek 1S, lze získat zrovna tady u nás v populární rubrice noční stolky! Pořiďte si další zboží z naší sekce za příznivou cenu! Máme toho více, u nás v nabídce totiž najdete další kvalitní kousky značky FORLIVING s.r.o.. Výběr toho nejlepšího najdete níže.

Tento unikátní kus Noční stolek 1S, vintage od známého výrobce FORLIVING s.r.o. můžete získat u nás právě ve výprodejové akci. Nyní pořídíte jen za 2 095 Kč.