Noční stolek Rea Ottawa UP NS2

Zvýšený noční stolek Rea Ottawa UP NS2 se 2 zásuvkami a otevřeným prostorem. Noční stolek z vysoce kvalitního lamina o síle 16... více informací »
Noční stolek Rea Ottawa UP NS2
2 269 Kč
Do obchodu
Zvýšený noční stolek Rea Ottawa UP NS2 se 2 zásuvkami a otevřeným prostorem. Noční stolek z vysoce kvalitního lamina o síle 16...

Zvýšený noční stolek Rea Ottawa UP NS2 se 2 zásuvkami a otevřeným prostorem. Noční stolek z vysoce kvalitního lamina o síle 16 mm s 0,5 mm hranami ABS nabízíme v řadě moderních dezénů. Horní deska je zesílená na 25 mm s 2 mm hranami ABS. Zásuvky jsou opatřeny celovýsuvy s hladkým tichým chodem, hloubka zásuvky 40 cm. Dodáváme v demontu. Úchytky jsou balené jako sada pro příslušný typ. Obrázek je ilustrační s plastovou úchytkou TYP1. Objednat si můžete nerezové úchytky TYP2. Prohlédněte si další prvky této moderní kolekce slovenské výroby (viz související produkty).

Výrobce FORLIVING s.r.o.
Materiál Lamino
Hodně oblíbený výrobek Noční stolek Rea Ottawa můžete nakoupit aktuálně tady a teď na našich stránkách ve známé kategorii noční stolky. Nyní můžete najít zcela nové zboží z této oblíbené kategorie za outletovou cenu! Naše nabídka je široká, prozkoumejte u nás také další kvalitní kousky od dodavatele FORLIVING s.r.o.. Jejich výběr najdete níže pod popisem tohoto produktu. Přední dodavatel FORLIVING s.r.o. dlouhodobě prodává vynikající výrobky

Unikátní a žádaný kus Noční stolek Rea Ottawa UP NS2 od top výrobce FORLIVING s.r.o. seženete právě téměř zdarma. Ceny již od 2 269 Kč.