Noční stolek – pravý

Masiv - smrk. 1x zásuvka, 1x dvířka. Za příplatek lze objednat provedení z borového dřeva. Nátěr je pórovitý. Neodlupuje se,... více informací »
Noční stolek - pravý
5 225 Kč
Do obchodu
Masiv - smrk. 1x zásuvka, 1x dvířka. Za příplatek lze objednat provedení z borového dřeva. Nátěr je pórovitý. Neodlupuje se,...

Masiv – smrk. 1x zásuvka, 1x dvířka. Za příplatek lze objednat provedení z borového dřeva. Nátěr je pórovitý. Neodlupuje se, nepraská a netvoří šupiny, může se jednoduchým přetřením znovu renovovat. Je odolný proti vlhku a vodě, opotřebení, necitlivý proti nečistotám. Nedochází k žádným tzv. vodním flekům. Znečištění se nechá snadno setřít. K výběru je několik odstínů povrchové úpravy. Váha 13 kg. Jste příznivci rustikálního stylu? Prohlédněte si celou naši nabídku českého nábytku z masivu a doplňte si svoji sbírku. Rozměry: – šířka 40 cm – hloubka 30 cm – výška 65 cm Potřebujete-li výrobek jiného rozměru, neváhejte se na nás obrátit. U atypické výroby však prosím počítejte s prodloužením dodací lhůty na 8-10 týdnů. Pozn.: Doporučujeme objednávat nábytek z borového masivu v barevném provedení pouze 3101 bezbarvý transparentní vosk, protože působením UV záření borové dřevo časem ztmavne a jsou velké rozdíly v barevnosti dřeva.

Výrobce FORLIVING s.r.o.
Materiál Masiv-Dřevo Oblíbený a kvalitní výrobek Noční stolek – pravý dostanete ještě tady a teď na našich stránkách v oblíbené rubrice noční stolky! Vyberte si ještě další zboží z této známé sekce za akční cenu. Věhlasný dodavatel FORLIVING s.r.o. představuje vynikající zboží U nás vám nabídneme víc, mrkněte také na více skvělých kousků od výrobce FORLIVING s.r.o.. Jejich seznam najdete níže na této stránce pod popisem tohoto produktu.

Tento diskontní výrobek Noční stolek - pravý originál od značky FORLIVING s.r.o. můžete získat u nás teď opravdu výhodně. Ceny od 5 225 Kč.