Ratanový obývací stolek UNIVERSAL, světlý

Ratanový obývací stolek UNIVERSAL v přírodním odstínu. Ratanový obývací stolek můžete kombinovat s ratanovými křesly z naší... více informací »
Ratanový obývací stolek UNIVERSAL
3 780 Kč
Do obchodu
Ratanový obývací stolek UNIVERSAL v přírodním odstínu. Ratanový obývací stolek můžete kombinovat s ratanovými křesly z naší...

Ratanový obývací stolek UNIVERSAL v přírodním odstínu. Ratanový obývací stolek můžete kombinovat s ratanovými křesly z naší nabídky ratanového nábytku. K ratanovému obývacímu stolku vám dodáme skleněnou desku obdélníkového tvaru.

Výrobce FORLIVING s.r.o.
Výška 49 cm Vynikající produkt Ratanový obývací stolek UNIVERSAL, můžete koupit prostě tu zařazený v rubrice konferenční stolky! Nyní můžete získat parádní produkty z této oblíbené rubriky v bezva akci! Naše nabídka je široká, prozkoumejte u nás taky další vybrané kousky od značky FORLIVING s.r.o.. Výběr toho nejlepšího najdete níže na této stránce. Věhlasná značka FORLIVING s.r.o. pro své zákazníky nabízí top zboží. A tady je důkaz!

Akční kus Ratanový obývací stolek UNIVERSAL, světlý od známé společnosti FORLIVING s.r.o. jednoduše můžete pořídit u nás teď za akční cenu. V akci od 3 780 Kč.