Postel se stolem Joynery,

Pro všechny hravé kluky a holky zařazujeme do naší nabídky postel Joynery. S prostorem na hraní za barevným závěsem a výsuvným... více informací »
Postel se stolem Joynery
7 990 Kč
Do obchodu
Pro všechny hravé kluky a holky zařazujeme do naší nabídky postel Joynery. S prostorem na hraní za barevným závěsem a výsuvným...

Pro všechny hravé kluky a holky zařazujeme do naší nabídky postel Joynery. S prostorem na hraní za barevným závěsem a výsuvným stolem s regálem. Lůžko je z masivního borovicového dřeva přírodní barvy. Postel není klasickou palandou, ve spodní části totiž nenaleznete druhé lůžko, nýbrž již zmíněný volný prostor. Pro psaní domácích úkolů a malování kouzelných obrázků vaše dítko skvěle využije výsuvnou desku, kterou po dokončení práce prakticky zasunete zpět pod lůžko, čímž ušetříte místo na hraní. Součástí stolku jsou také boční poličky, kam můžete umístit dekorace a nejoblíbenější hračky, které chtějí mít vaši nejmenší stále na očích. Maximální výška matrace je 14 cm. Upevnění žebříku na levé či pravé straně si můžete zvolit sami při samotné montáži. Dodáváme bez matrace v demontu. Provedení: dřevo masiv borovice látka (bavlna) růžová rolovaný rošt Rozměry: šířka 208 cm hloubka 98 cm výška 110 cm plocha na spaní 90 x 200 cm tloušťka materiálu nohou 50 x 50 mm Postel Joynery můžete také zakoupit s modrým provedením závěsu – viz související produkty níže.

Výrobce FORLIVING s.r.o.
Barva růžová
Tento akční a ve slevě kus Postel se stolem Joynery, získáte lehce tu v oblíbené rubrice postele. Nyní můžete získat jiné zboží ve zmiňované rubrice za internetové ceny. Populární značka FORLIVING s.r.o. nabízí špičkové výrobky. To není všechno, u nás vám nabídneme víc! Máme v nabídce však také další prověřené produkty od značky FORLIVING s.r.o.. Jejich seznam najdete níže pod popisem tohoto produktu.

Výjimečný kus Postel se stolem Joynery, od kvalitní značky FORLIVING s.r.o. snadno naleznete právě teď opravdu levně. Cena od 7 990 Kč.