Zrcadlo s fazetou ve stříbrném rámu, byzantský ornament

Zrcadlo s fazetou ve stříbrném rámu s byzantskými ornamenty o šíři 99 mm. Zrcadlo z vysoce kvalitního materiálu AGC Mirox MNGE -... více informací »
Zrcadlo s fazetou ve stříbrném rámu
3 412 Kč
Do obchodu
Zrcadlo s fazetou ve stříbrném rámu s byzantskými ornamenty o šíři 99 mm. Zrcadlo z vysoce kvalitního materiálu AGC Mirox MNGE -...

Zrcadlo s fazetou ve stříbrném rámu s byzantskými ornamenty o šíři 99 mm. Zrcadlo z vysoce kvalitního materiálu AGC Mirox MNGE – ekologicky nezávadného zrcadla nové generace má sílu 4 mm. Rám zrcadel je vyvinut především do vlhkého prostředí, zrcadla však můžete umístit nejen v koupelně, ale i kdekoliv ve vašem interiéru. Toto zrcadlo si můžete objednat ve více rozměrech od 49×59 cm až do 119×179 cm (viz varianty produktu). Uvádíme vždy vnější rozměr vč. rámu. Zrcadla dodáváme vždy s trvale nalepenými úchyty pro svislé i vodorovné zavěšení. Tyto typy zrcadel bez úchytů pro zavěšení nedodáváme.Uchycení zrcadel počítá s minimální vůlí 5 mm mezi stěnou a vnitřní částí desky pro lepší ventilaci.

Výrobce FORLIVING s.r.o.
Typ zrcadla Čtvercové / Obdelníkové-V rámu-S fazetou
Velmi prodávaný výrobek lze sehnat lehce tady na našich stránkách v oblíbené kategorii koupelnová zrcadla! Nyní koupíte zcela nové zboží ve zmíněné kategorii ve výprodejové akci! Věhlasná značka FORLIVING s.r.o. pro své zákazníky nabízí prvotřídní výrobky Třeba hledáte něco jiného, náš sortiment je široký! U nás najdete další kvalitní kousky od dodavatele FORLIVING s.r.o.. Jejich seznam najdete níže pod popisem tohoto produktu.

Žádaný výrobek Zrcadlo s fazetou ve stříbrném rámu, byzantský ornament od populárního výrobce FORLIVING s.r.o. pořídíte tady nyní téměř zdarma. Akční cena 3 412 Kč.