Studentský pokoj

Studentský pokoj z prvků kolekce Norton z lamina s ABS hranami. Pokoj nabízíme v dezénu dub sonoma. Jednoduché linie a čistý design této kolekce... více informací »
Studentský pokoj
32 101 Kč
Do obchodu
Studentský pokoj z prvků kolekce Norton z lamina s ABS hranami. Pokoj nabízíme v dezénu dub sonoma. Jednoduché linie a čistý design této kolekce...

Studentský pokoj z prvků kolekce Norton z lamina s ABS hranami. Pokoj nabízíme v dezénu dub sonoma. Jednoduché linie a čistý design této kolekce podtrhuje funkcionalitu a univerzalitu pro kteroukoliv místnost ve vašem domově. U produktů systému Norton klademe vysoký důraz na estetiku a zároveň jednoduchost montáže. Dodáváme v demontu. Komponenty studentského pokoje: – PC stůl Norton 1D1S, rozměry š120/h60/v75 cm – komoda Norton 2D1S, rozměry š87/h40/v92 cm – regál Norton 1D3S, rozměry š57/h40/v210 cm – otevřený regál Norton 3S, rozměry š57/h40/v210 cm Jednotlivé komponenty můžete zakoupit i samostatně (viz související zboží). Studentský pokoj můžete kombinovat dle potřeby s dalšími produkty kolekce Norton.

Výrobce FORLIVING s.r.o.
Materiál Lamino

Velmi žádaný produkt Studentský pokoj od populární značky FORLIVING s.r.o. seženete právě teď opravdu výhodně! Ceny již od 32 101 Kč.