Jídelní stůl Rosaces 2, /

Moderně působící stůl Rosaces vhodný nejen do vaší jídelny. Stůl disponuje jednoduchou čtvercovou deskou z MDF o síle 18 mm. Čtyři nohy z... více informací »
Jídelní stůl Rosaces 2
2 760 Kč
Do obchodu
Moderně působící stůl Rosaces vhodný nejen do vaší jídelny. Stůl disponuje jednoduchou čtvercovou deskou z MDF o síle 18 mm. Čtyři nohy z...

Moderně působící stůl Rosaces vhodný nejen do vaší jídelny. Stůl disponuje jednoduchou čtvercovou deskou z MDF o síle 18 mm. Čtyři nohy z bukového dřeva stůl bezpečně podpírají a udržují jeho stabilitu. Zmiňovaná deska je v čistém bílém provedení. Skvěle zkombinujete s židlemi kolekce Inquilino či Celier, jež naleznete níže v souvisejících produktech. Dodáváme v demontu.

Výrobce FORLIVING s.r.o.
Barva bílá
Tento kvalitní produkt Jídelní stůl Rosaces 2, / máte možnost najít právě teď na webu zařazený v kategorii jídelní stoly! Vyhledejte si další produkty ve zmíněné rubrice za extra cenu! Přední výrobce FORLIVING s.r.o. má v nabídce vynikající výrobky. Oblíbené kousky se u nás dlouho neohřejí! U nás vám nabídneme víc, podívejte se také na další skvělé zboží od značky FORLIVING s.r.o.. Výběr toho nejlepšího najdete níže.

Vynikající kus Jídelní stůl Rosaces 2, / od top značky FORLIVING s.r.o. jednoduše najdete tady teď za výhodnou cenu. Akční ceny již od 2 760 Kč.