Psací stůl – 3 zásuvky

Psací stůl - 3 zásuvky. Materiál kombinace dubového masivu (horní deska, nohy, luby, přední rám, čelo zásuvky) a dýhovaného DTD s povrchovou... více informací »
Psací stůl - 3 zásuvky
23 563 Kč
Do obchodu
Psací stůl - 3 zásuvky. Materiál kombinace dubového masivu (horní deska, nohy, luby, přední rám, čelo zásuvky) a dýhovaného DTD s povrchovou...

Psací stůl – 3 zásuvky. Materiál kombinace dubového masivu (horní deska, nohy, luby, přední rám, čelo zásuvky) a dýhovaného DTD s povrchovou úpravou tvrdým voskovým olejem. Nátěr je pórovitý. Neodlupuje se, nepraská a netvoří šupiny, může se jednoduchým přetřením znovu renovovat. Je odolný proti vlhku a vodě, opotřebení, necitlivý proti nečistotám. Nedochází k žádným tzv. vodním flekům. Znečištění se nechá snadno setřít. Dřevěné úchytky. Jste příznivci rustikálního stylu? Prohlédněte si celou naši nabídku českého nábytku z masivu a doplňte si svoji sbírku. Rozměry: – šířka 120 cm – hloubka 50 cm – výška 76 cm Potřebujete-li výrobek jiného rozměru, neváhejte se na nás obrátit. U atypické výroby však prosím počítejte s prodloužením dodací lhůty na 8-10 týdnů.

Výrobce FORLIVING s.r.o.
Rostoucí neNejprodávanější výrobek Psací stůl – 3 zásuvky máte možnost dostat pohodlně tady na stránkách v kategorii psací stoly. Nyní si můžete vybrat unikátní zboží z této známé rubriky ve výprodejové akci! To ale však není vše, máme toho více. Mrkněte také na další kousky od výrobce FORLIVING s.r.o.. Výběr toho nejlepšího najdete níže na této stránce pod popisem tohoto produktu.

Oblíbený a kvalitní výrobek Psací stůl - 3 zásuvky od známé značky FORLIVING s.r.o. snadno pořídíte zrovna v akci! Ceny již od 23 563 Kč.