Konferenční stůl AYSON

Konferenční stůl Ayson 120 nabízíme v dezénu dub artisan. Odkládací poličku můžete využívat na odložení ovladače, časopisů, vyplnit prostor... více informací »
Konferenční stůl AYSON
1 943 Kč
Do obchodu
Konferenční stůl Ayson 120 nabízíme v dezénu dub artisan. Odkládací poličku můžete využívat na odložení ovladače, časopisů, vyplnit prostor...

Konferenční stůl Ayson 120 nabízíme v dezénu dub artisan. Odkládací poličku můžete využívat na odložení ovladače, časopisů, vyplnit prostor můžete i dekoračními košíky na drobnosti. Jednoduché linie a čistý design podtrhuje funkcionalitu a univerzalitu pro kteroukoliv místnost ve vašem domově. Dodáváme v demontu. Jednotlivé produkty kolekce Ayson svým vzhledem připomínají masivní nábytek. Pojezdy zásuvek jsou plnovýsuvné, úchytky kovové. Horní desky jsou z lamina o síle 32mm, korpusy a čela dvířek a zásuvek mají sílu 16mm. Hrany nábytku chrání PVCpřed mechanickým poškozením a prodlužují tak jeho životnost.

Výrobce FORLIVING s.r.o.
Materiál Lamino Tento akční kus Konferenční stůl AYSON jde získat bez obtíží tu na webu v kategorii konferenční stolky! Prozkoumejte ještě podobné zboží ve zmiňované sekci za nejlepší ceny. Možná hledáte něco jiného, přichystali jsme toho pro vás více! Prozkoumejte u nás taky další kvalitní produkty od výrobce FORLIVING s.r.o.. Jejich výběr najdete níže na této stránce pod popisem tohoto produktu. Dodavatel FORLIVING s.r.o. vyrábí velmi kvalitní zboží

Kvalitní a oblíbený kus Konferenční stůl AYSON od odblíbeného výrobce FORLIVING s.r.o. snadno seženete zde nyní téměř zdarma! Akční ceny od 1 943 Kč.