Sklápěcí stůl k zahradním domkům Biohort

Sklápěcí stůl je zavěšen do 2 regálových stojn (nejsou předmětem dodávky). Stabilní pracovní plocha, která může být rychle sklopena.... více informací »
Sklápěcí stůl k zahradním domkům Biohort
3 399 Kč
Do obchodu
Sklápěcí stůl je zavěšen do 2 regálových stojn (nejsou předmětem dodávky). Stabilní pracovní plocha, která může být rychle sklopena....

Sklápěcí stůl je zavěšen do 2 regálových stojn (nejsou předmětem dodávky). Stabilní pracovní plocha, která může být rychle sklopena. Zatížitelnost max. 30 kg. Rozměry: – šířka 69 cm – hloubka 58 cm

Výrobce FORLIVING s.r.o.
Materiál Kov
Tento zlevněný kus Sklápěcí stůl k zahradním domkům Biohort lze sehnat aktuálně tu na webu v oblíbené kategorii domky na nářadí. Vyberte si ještě ostatní produkty z této známé kategorie za extra cenu. Náš sortiment je ale široký, podívejte se taky na další vybrané produkty od výrobce FORLIVING s.r.o.. Jejich výběr najdete níže na této stránce pod popisem tohoto produktu. Známá značka FORLIVING s.r.o. vám nabízí vysoce kvalitní výrobky Udělejte radost sami sobě.

Levný výrobek Sklápěcí stůl k zahradním domkům Biohort od populárního výrobce FORLIVING s.r.o. jednoduše můžete sehnat tady skutečně výhodně! Nabídka již od 3 399 Kč.