Skládací stůl Expert 7

Stůl Expert 7 z lamina o síle 16 mm, stolová deska o síle 25mm. Pokud máte velmi málo prostoru, tudíž omezené možnosti stolování, je tento... více informací »
Skládací stůl Expert 7
1 523 Kč
Do obchodu
Stůl Expert 7 z lamina o síle 16 mm, stolová deska o síle 25mm. Pokud máte velmi málo prostoru, tudíž omezené možnosti stolování, je tento...

Stůl Expert 7 z lamina o síle 16 mm, stolová deska o síle 25mm. Pokud máte velmi málo prostoru, tudíž omezené možnosti stolování, je tento praktický model vhodný právě pro vás. Ve chvíli, kdy splní svou funkci, stůl jednoduše sklopíte, a tak nezabere téměř žádné místo. Nabízíme více dekorů (viz varianty produktu). Dodáváme v demontu.

Výrobce FORLIVING s.r.o.
Materiál Lamino Unikátní a oblíbený produkt Skládací stůl Expert 7 máte možnost dostat pohodlně tady a teď na našich stránkách v rubrice jídelní stoly! Nyní získáte oblíbené produkty z této populární kategorie na pár kliknutí.

Tento velmi oblíbený výrobek Skládací stůl Expert 7 s osvědčenou značkou FORLIVING s.r.o. jednoduše můžete najít právě nyní skutečně výhodně! Akční ceny od 1 523 Kč.